Na czym polega manicure hybrydowy?
Na czym polega manicure hybrydowy?
Jest to połączenie lakieru do paznokci z żelem.. Nie niszczy mocno paznokci, a uzyskany efekt jest bardzo naturalny.  Lakier nie odpryskuje, nadaje paznokciom piękny błyszczący kolor. Jest to świetna alternatywa dla osób, które nie są zdecydowane na przedłużanie paznokci metodą żelową lub akrylową, które cenią naturalność i elegancki wygląd.   Manicure utrzymuje się na paznokciach dłużej niż lakier tradycyjny gwarantując im piękny kolor bez zadrapań przez ok. 2 do 3 tygodni.

 Jak się wykonuje zabieg ? 
Manicure hybrydowy nakładany jest cienką warstwą jak lakier. Następnie utwardzany jest w świetle UV.
Do jego usunięcia potrzeba specjalnego płynu na bazie acetonu i dlatego aby usunąć stylizację, należy ponownie udać się do salonu kosmetycznego.

Czy jest bezpieczny??
Na temat jego bezpieczności są różne opinie. Mówi się, że  zabieg nie ingeruje w płytkę paznokcia i jest całkowicie bezpieczny, ale także są informacje , że częste wizyty w salonie kosmetycznym i narażanie skóry na promieniowanie UV trwające nawet 10 min zwiększa ryzyko wystąpienia nowotworu. 
Według mnie nie można popadać w skrajności ;)

Paznokcie po zdjęciu hybryd.
Jeśli paznokcie są bardzo grube i zdrowe, nie powinno być problemów. Jeśli jednak płytki nie są tak mocne, już po jednokrotnym nałożeniu lakiero-żelu pojawiają się kłopoty. Paznokcie stają się miękkie, kruche i się rozwarstwiają. I potrzeba wielu miesięcy, aby odbudować uszkodzone płytki.


Co myślicie o tej metodzie??
Stosowałyście ?


Pozdrawiam :)

Komentarze

 1. nigdy nie miałam tą metoda robionych paznokci, same w sobie są silne i zdrowe, a jak dodam odżywkę eveline to rosną jak szalone;)

  OdpowiedzUsuń
 2. a ja zastanawiam się czy nie zdecydować się na hybrydowe na studniówkę; )

  OdpowiedzUsuń
 3. Zastanawiam się nad tą metodą właśnie, ponieważ często łamią mi się paznokcie, a planuje na sylwestra sobie zrobić : )
  Zapraszam : http://pp-popolsku.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty