6 stycznia 2013

Eveline cosmetics - paznokcie twarde jak diament!

PRZED: 


Eveline cosmetics - paznokcie twarde jak diament!Według producenta:

Ekstremalnie wzmacniająca odżywka zabezpieczająca słabe paznokcie przed łamaniem, pękaniem i rozdwajaniem. Formuła z tytanem i diamentami tworzy na powierzchni paznokci supertwardą powłokę, która zabezpiecza przed kruchością, łamaniem i uszkodzeniami. Odżywka wzmacnia i dogłębnie nawilża, zapewniając elastyczność i zdrowy wygląd paznokci.
Sposób użycia: codziennie nakładaj jedną warstwę preparatu bezpośrednio na paznokcie. Po trzech dniach zmyj nałożone warstwy i rozpocznij czynność ponownie. Stosuj regularnie, gdyż każda nakładana warstwa wnika w płytkę, zapewniając ekstremalne wzmocnienie i utwardzenie paznokci.

 PO:


Eveline cosmetics - paznokcie twarde jak diament!

Komentarz chyba jest zbędny, zdjęcia mówią same za siebie :))


Paznokcie twarde jak skała.   
Odżywka jest tania i wydajna i przedewszystkim skuteczna - a to najważniejsze.
Niestety odżywki nie można zużyć do końca ponieważ pędzelek jest za krótki. 


Teraz niestety przez pracę paznokcie strasznie zniszczyłam  i musiałam obciać, ale zmierzam zacząć kurację od nowa :) Odżywki należy używać z głową ponieważ można sobie więcej szkody narobić niż pożytku przez zawarty w niej skład. *FORMALDEHYDE
- to jedna z pierwszych substancji konserwujących stosowana w kosmetyce ale używa się go również do klejów i żywic lakierniczych . stnieją przypuszczenia, że substancja ta odpowiedzialna jest za wywoływanie raka i jest także uważana za silny alergen oraz już w niewielkich ilościach powoduje podrażnienie błon śluzowych i starzenie skóry . Może ona również wywoływać wypryski na twarzy lub szyi, w miejscach, gdzie nieświadomie dotykane są przez paznokcie ale także powoduje swędzenie lub pieczenie .
*Butyl Acetate* - octan butylu jest to organiczny rozpuszczalnik .  Jest szkodliwy dla zdrowia, podrażnia błony śluzowe.
*Ethyl Acetate* octan etylu -  Bardzo dobry rozpuszczalnik organiczny. Obecnie wycofuje się go z użycia w przemyśle z powodu jego działania drażniącego i względnie dużej toksyczności.
*Nitrocellulose* Nitroceluloza- wykorzystuje się do produkcji lakierów, emalii i klejów nitrocelulozowych, celuloidu, sztucznej skóry .


Ja jednak za nic na świcie nie przestanę jej używać :)

Pozdrawiam ;)