24 grudnia 2013

Życzenia ;*


Wszystkim Wam życzę Wesołych Świąt,
dużo uśmiechu , miłości, radości,
szczęścia i wrażliwości . :) 
Abyśmy nigdy nie czuły się samotne, bez wartości, ani pogrążone w smutku bo życie posiada tyle kolorów ile potrafimy w nim dostrzec :)


Pozdrawiam ;*:) 
Złota Orchidea 


yczę ci, byś w te Święta Bożego Narodzenia nie czuł się bez wartości, pozbawiony sensu, czy pogrążony w smutku- bo życie posiada tyle kolorów, ile potrafisz w nim dostrzec! W twoim sercu leży moc ocalenia. Niech postawa dobra rozwija w tobie poczucie własnej wartości.

Czytaj więcej na http://kobieta.interia.pl/news-niebanalne-zyczenia-bozonarodzeniowe,nId,399520,nPack,2?utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

20 grudnia 2013

Na czym polega manicure hybrydowy?
Na czym polega manicure hybrydowy?
Jest to połączenie lakieru do paznokci z żelem.. Nie niszczy mocno paznokci, a uzyskany efekt jest bardzo naturalny.  Lakier nie odpryskuje, nadaje paznokciom piękny błyszczący kolor. Jest to świetna alternatywa dla osób, które nie są zdecydowane na przedłużanie paznokci metodą żelową lub akrylową, które cenią naturalność i elegancki wygląd.   Manicure utrzymuje się na paznokciach dłużej niż lakier tradycyjny gwarantując im piękny kolor bez zadrapań przez ok. 2 do 3 tygodni.

 Jak się wykonuje zabieg ? 
Manicure hybrydowy nakładany jest cienką warstwą jak lakier. Następnie utwardzany jest w świetle UV.
Do jego usunięcia potrzeba specjalnego płynu na bazie acetonu i dlatego aby usunąć stylizację, należy ponownie udać się do salonu kosmetycznego.

Czy jest bezpieczny??
Na temat jego bezpieczności są różne opinie. Mówi się, że  zabieg nie ingeruje w płytkę paznokcia i jest całkowicie bezpieczny, ale także są informacje , że częste wizyty w salonie kosmetycznym i narażanie skóry na promieniowanie UV trwające nawet 10 min zwiększa ryzyko wystąpienia nowotworu. 
Według mnie nie można popadać w skrajności ;)

Paznokcie po zdjęciu hybryd.
Jeśli paznokcie są bardzo grube i zdrowe, nie powinno być problemów. Jeśli jednak płytki nie są tak mocne, już po jednokrotnym nałożeniu lakiero-żelu pojawiają się kłopoty. Paznokcie stają się miękkie, kruche i się rozwarstwiają. I potrzeba wielu miesięcy, aby odbudować uszkodzone płytki.


Co myślicie o tej metodzie??
Stosowałyście ?


Pozdrawiam :)